Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyVysoce hodnocená komiksová logická hra Framed přichází i na Android

Vysoce hodnocená komiksová logická hra Framed přichází i na Android

Přibližně po roce od uvedení na platformu iOS se skvělá logická hra Framed dostává i na tablety a mobily s Androidem. Pokud máte rádi nevšední logické zážitky, potom si ji rozhodně nenechte utéct.

Framed je do komiksové grafiky zabalené noirové vyprávění plné tajemství a intrik. Hra se odehrává v komiksových panelech. Vaším úkolem je, dávat příběh dohromady takovým způsobem, jako byste skládali skutečné puzzle dílky. Přitom samozřejmě musíte odhalit, čím celý příběh začal, jak pokračoval a kterak došel do svého konce. To je mnohdy docela výzva, hraní se ovšem nikdy nezvrtne ve frustraci, což je pro příběhem řízenou hru velmi důležité.

Když se Framed začala prodávat pro telefony a tablety s iOS, visela u ní cenovka 4,99$. Společně s vydáním Framed pro Android však cena této hry na obou platformách klesla na 0,99$. To je na titul těch nejvyšších uměleckých i herní kvalit docela fér, no ne?

Pokud vás tato hra zaujala, pokračujte na Google Play Store či Apple App Store a kupujte. Rozhodně vám ji doporučujeme.

[appbox googleplay com.noodlecake.framed]

[appbox appstore 886565180]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře