Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyVyšel nadupaný trailer na sci-fi řežbu Halo 5: Guardians

Vyšel nadupaný trailer na sci-fi řežbu Halo 5: Guardians

Podívejte se na úvodní filmeček z připravované sci-fi střílečky Halo 5: Guardians, ve kterém se komando Spartanů operujících pod krycím jménem Fireteam Osiris vrhne na misi, kde má svrhnout několik vysoce postavených skupin Covenantů. Hra slibující epický zážitek vyjde 27. října exkluzivně na konzoli Xbox One.

Příběh Halo 5: Guardians bude vyprávěn ze dvou úhlů. Nejprve v pohledu Master Chiefa a jeho Blue teamu, poté z očí lovce hlav Spartana Locka a týmu Fireteam Osiris, který po hrdinovi série Halo pátrá.

Hra nepřinese pouze do sebemenšího detailu propracovanou kampaň pro jednoho hráče, ale také robustní on-line multiplayer. Hned v den vydání by mělo být připraveno 20 map a dalších 15 vývojáři slibují přidat v následujících 8 měsících. Pařit půjde až ve čtyřech lidech v kooperaci nebo proti sobě v arénách.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře