Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyVýrobce ochranných pouzder prozradil podobu Huaweie P30 Pro

Výrobce ochranných pouzder prozradil podobu Huaweie P30 Pro

Je to opět výrobce pouzder, který na veřejnost vynesl informace o vzhledu dosud neoznámeného smartphonu. Tentokrát se úniky týkají budoucí vlajkové lodi společnosti Huawei, špičkového modelu P30 Pro. Vzhled chystané novinky s nejvyššími ambicemi známe nyní díky firmě Spigen, která je docela populární i v našich končinách.

Rendery obalů pro Huawei P30/30 Pro zřetelně potvrzují dřívější spekulace, že oba telefony na své zadní straně nabídnou sestavu hned několika snímačů. Zatímco v případě vyššího modelu P30 Pro najdeme v zadní části rovnou čtyři čočky a dvoutónový blesk, který je umístěný napravo od nich, P30 si bude muset vystačit s trojitým foťákem a LED v pozici pod ním.

K premiéře telefonů dojde 28. března v Paříži, což naznačuje nejen datum na domovské obrazovce obou smartphonů na dostupných renderech, ale i zdroj z polského zastoupení Huawei.  

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře