Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVýrobce Meizu jako první na světě vydal smartphone se 128 GB paměti

Výrobce Meizu jako první na světě vydal smartphone se 128 GB paměti

První chytrý telefon na světě s vestavěnou uživatelskou pamětí v kapacitě 128 GB nevyrobil Samsung ani Apple, ale firma Meizu. Nový model se však prodává výhradně na čínském trhu.

Meizu představilo svůj vrcholný smartphone na počátku září. MX3 má 5,1palcový displej, čipovou sadu Exynos 5 Octa a kvalitní třináctimegapixelový fotoaparát. Součástí jeho výbavy jsou také 2 GB operační paměti a grafická jednotka SGX544 MP3.

Vnitřní datové úložiště bylo zpočátku dostupné jen v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB. Od nynějška si spotřebitelé mohou zakoupit také variantu se 128GB paměťovým modulem.

Smartphone vybavený 128 GB  je však kompatibilní s TD-SCDMA frekvencemi a tudíž určený hlavně pro čínský trh. Nám proto nezbývá než věřit, že Meizu vydá časem také mezinárodní model. Mezi lidmi by o něj jistě byl velký zájem.

Meizu MX3

Zdroj: TalkAndroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře