Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVýrobce krytů Noreve vyzradil specifikace telefonů Lumia 1820, Galaxy S5 zoom a...

Výrobce krytů Noreve vyzradil specifikace telefonů Lumia 1820, Galaxy S5 zoom a Galaxy S5 mini

Nestává se často, aby výrobce příslušenství vyzradil s předstihem parametry dosud nevydaných smartphonů, ale v případě francouzského Noreve výjimka potvrzuje pravidlo.

Známý výrobce obalů a krytů pro mobilní telefony vyzradil specifikace ne jednoho, ale hned tří utajovaných modelů. Jeden vyrobí Nokia, dva ponesou logo Samsung.

Nokia Lumia 1820 má být špičkový telefon s 5,2″ displejem a 2K rozlišením, procesorem Snapdragon 805 a 3 GB operační paměti. S největší pravděpodobností se představení tohoto špičkového telefonu dočkáme 2. dubna.

V případě Samsungu trh obohatí dva modely z řady Galaxy S. První novinkou bude hybridní fotosmartphone S5 Zoom s 4,8″ displejem a dvacetimegapixelovým snímačem.

Uvedena na trh bude i zmenšená varianta topmodelu Galaxy S5 s přídomkem mini. Dostatek výkonu telefonu zajistí procesor Snapdragon 800. Android má být zastoupen starší verzí 4.3 Jelly Bean.

Lumia

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře