Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyVýprodej her: Warhammer 40,000: Carnage, Blek a další za dolar

Výprodej her: Warhammer 40,000: Carnage, Blek a další za dolar

Na Google Play a App Store se aktuálně nabízí několik zajímavých her ve slevě. Jmenovitě jde o tituly Warhammer 40,000: Carnage, Blek, Phantom Rift a Deadly Dungeons RPG. 

Všechny výše jmenované hry můžete mít v současné době za 0,99 dolarů. Pakliže je znáte a čekali jste, až je budete moci nakoupit výhodněji, běžte si je rovnou stáhnout. S vámi ostatními se podíváme na to, co za své peníze dostanete:

Warhammer 40,000: Carnage je akční viděná pohledem z boku, která vás zavede do světa Warhammeru. Ujmete se v ní jednoho z hlavních hrdinů a pokusíte se probít skrze nepřítele až na konec hry. K ruce vám přitom bude spousta vybavení včetně zbraní, nejrůznějších dronů atd.

warhammer-carnage

[appbox googleplay com.roadhousegames.carnage]

[appbox appstore 858196064]

Blek je minimalistická logická hra, v níž musíte projevit také trošku zručnosti. Vaším úkolem totiž je pospojovat černou skákající linkou všechny vytyčené body, což vyžaduje, abyste ji odeslali tím správným směrem. Ačkoliv to může znít blbě, ve skutečnosti je to opravdu zábavné. Hra sklidila napříč herními médii velmi pozitivní hodnocení.

blek

[appbox googleplay kb.Blek]

[appbox appstore 742625884]

Deadly Dungeons RPG je dungeon pro fajnšmekry. Pokud jste hráli hry typu Eye of the Beholder, nebo novější Legend of Grimrock 1 a 2, tahle hra vás prostě nesmí chybět. Spousta zajímavých příšer, celkově zajímavý herní svět s vychytralými logickými zádrhely a několik obtížnostních levelů dělá z téhle hry opravdu velmi solidního společníka třeba i na dlouhé zimní večery.

deadly-dungeons-rpg

[appbox googleplay DeadlyDungeons.App]

Phantom Rift je RPG zasazené do velmi zajímavého světa, jehož nástrahami se budete probíjet za pomoci netradičního soubojového systému (inspirovaného Mega Man Battle Network) vystavěného na stovkách kouzel a dalších vychytávek. Hra je také velmi příjemné zpracovaná a navíc přiměřeně dlouhá. To znamená, že ji nedokončíte za dvě hodiny, jako jí podobné hry.

phantomrift

[appbox googleplay com.foursakenmedia.phantomrift]

[appbox appstore 889944129]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře