Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Skate Lines je skvělá skejťácká hra pro Android

Tip na pařbu: Skate Lines je skvělá skejťácká hra pro Android

Na Google Play přibyla nová skejťácká hra, která vás okouzlí nejen svým zpracováním, ale i velmi intuitivním ovládáním. Jmenuje se Skate Lines a stáhnout si ji můžete zdarma. 

Skate Lines je se velmi podobá nezávislé skejťácké hře OlliOlli z počítačů a konzolí. Stejně jako na OlliOlli na ní pohlížíte z pohledu boku a stejně jako v ní můžete dělat spoustu zajímavých triků. Rozdíl je především v ovládání. Skate Lines na mobilech vám padne do ruky na první dotyk, zatímco s ovládáním OlliOlli se budete sžívat déle.

Dalším rozdílem mezi těmito dvěma zmiňovanými hrami je rozkouskování hry na levely a bodové hodnocení. Tyto dvě věci Skate Lines zatím chybí. Na druhou stranu však hra působí jako relaxační záležitost, což by někomu mohlo vyhovovat.

A teď skvělá zpráva na konec. Skate Lines je majitelům Androidů k dispozici zcela zdarma. Pokud si ji chcete stáhnout, pokračujte odkazem níže.

skate-lines-1

[appbox googleplay no.zeller.skatelines]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře