Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVýprodej na Google Play: Pecky jako Shadowgun, Riptide nebo Sprinkle za hubičku

Výprodej na Google Play: Pecky jako Shadowgun, Riptide nebo Sprinkle za hubičku

Pokud si chcete stáhnout dobré hry za relativně málo peněz, tak na nic nečekejte a rychle se odeberte do internetového obchodu Google Play, kde se právě nachází ve slevě hned 34 titulů od známých a méně známých vývojářů. No není to paráda?

Mezi indie hrami, o kterých jste nejspíše dosud neslyšeli a v budoucnu už ani nejspíše nikdy neuslyšíte, se nachází několik titulů, které za koupi rozhodně stojí. Například Shadowgun od brněnského studia Madfinger Games, což jsou takové mobilní Gears of Wars s luxusní grafikou, nebo Riptide GP ? exkluzivní hra pouze pro Android, ve které jezdíte na vodních skútrech v prostředí tomu odpovídajícímu.

Nepřehlédněte:

Výborná je také Anomaly Warzone Earth HD, sci-fi tower defense z pozice útočníka, 2D střílečka s kreslenou grafikou Gunman Clive a titul Whale Trail, kde hrajete za modrou velrybu s jménem Willow, která se snaží utéct zlomyslnému Baronu Von Barrymu. Roztomilí jsou nepochybně i modří hasiči ze Sprinkle 🙂

Kompletní seznam her ve slevě najdete v tomto odkazu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře