Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyVypadá jako malá termoska, ale ve skutečnosti to je bezdrátový reproduktor Vybe

Vypadá jako malá termoska, ale ve skutečnosti to je bezdrátový reproduktor Vybe

Společnost Urban Revolt, specializující se na stylové doplňky k mobilním digitálním zařízením a další užitečné příslušenství, představuje přenosný bezdrátový reproduktor Vybe s výdrží akumulátoru až 4 hodiny přehrávání.

Nový malý designový reproduktor nabízí bezdrátový přenos zvuku přes bluetooth na vzdálenost až 10 metrů i připojení přes 3,5 mm konektor. Kromě klasického přehrávání jej lze využít také jako hands-free s integrovaným mikrofonem.

Jeho součástí jsou proto ovladače pro nastavení hlasitosti, výběr signálu či příjem telefonního hovoru. Vestavěný akumulátor umožňuje výdrž až 4 hodiny přehrávání s možností dobíjení přes dodávaný microUSB kabel.

Bezdrátový reproduktor Urban Revolt Vybe je dodáván v černé, červené a bílé barvě za doporučenou koncovou cenu 929 Kč s DPH v České republice a 32,99 euro s DPH na Slovensku.

1 2 3 4

 

Zdroj: Trust

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře