Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVýkonný bráška Samsung S5 Neo by mohl být na cestě

Výkonný bráška Samsung S5 Neo by mohl být na cestě

Produktová řada Galaxy S5 by se mohla rozšířit. Objevily se první informace, že Samsung pracuje na odlehčené verzi Galaxy S5 s označením Neo. Je tomu ale skutečně tak? Samsung dělá v této věci mrtvého brouka, přesto se podařilo získat důkaz, že by Neo mohl být blíže, než se zdá.

Telefon má sériové číslo SM-G800F (Galaxy S5 má označení SM-G900F)  a objevil se na indickém webu Zauba, který informuje o dovozu a vývozu ze země. Změť čísel a písmenek není sice jednoznačná, cenový rozdíl je však nápadně podobný rozdílu u modelů Note 3 a Note 3 Neo. Samotná cena modelu není ale zase o tolik nižší, proto očekáváme menší „osekání“ výbavy smartphonu.

Mohl by tedy záhadný telefon být S5 Neo? Je těžké tuto informaci potvrdit, navzdory tomu by toto počínání bylo pro Samsung typické. Už několik dnů po představení S5 na veletrhu v Barceloně se šuškalo o Galaxy S5 mini. Soudě z předchozí odlehčené verze vlajkové lodi by mohl být bráška S5 menší, což by potěšilo řadu uživatelů, kteří velké telefony neopěvují.

I v případě, že se o Samsung Galaxy S5 Neo skutečně jedná, je pravděpodobné, že o něm ještě chvíli neuslyšíme. Proč? Verze spatřená na indickém webu je určená pouze pro výzkum a vývoj, což znamená, že produkt ještě nenabyl své finální podoby.

samsung-galaxy-s5-official-images-pictures

Zdroj: TechRadar

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře