Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVyjádřete se emotikonou. Díky novým verzím Skype pro Android a iPhone je...

Vyjádřete se emotikonou. Díky novým verzím Skype pro Android a iPhone je to nyní ještě snazší

Při používání nových verzí aplikace Skype pro mobilní telefony s iOS a Androidem je nyní používání emotikon a tedy možnosti, jak bez jediného slova vyjadřovat nejrůznějších emoce a sdělení, ještě zábavnější.

 Skype 5.3

Stejně jako ti, kteří používají Skype pro počítačové klienty a iPhone, i uživatelé Android zařízení teď uvidí chat formou konverzačních bublin. Pokud odešlete samotnou emotikonu, zobrazí se vám ve zvětšené podobě. Navíc, zcela nově, při aktivaci funkce Android Auto můžete zprávy i diktovat.

Další vylepšení:

  • Snadno pokračujte v rozepsané konverzaci. Při obdržení nové zprávy se chat již neposouvá na nejnovější příspěvek.
  • Použitím možnosti „účastníci“ při zahájení skupinového chatu si můžete zvolit avatar specifický jen pro danou skupinu. Pro každou skupinu si pak můžete zvolit avatary různé.

sky14_scr_andphone_ver5-3_16to9_port_emoticons_en_72dpi sky14_scr_andphone_ver5-3_16to9_port_1to1message_en_72dpi

Skype Qik 1.5

Nově zde najdete osm nových efektů, díky kterým bude sdílení krátkých videí ještě vtipnější a zábavnější. Efekty aplikujte hned při otevření hledáčku a podle libosti kombinujte. Mezi nově nabízenými efekty najdete například efekt zrcadlo, rentgen, Minecraft (vypadáte osmibitově) nebo srdce či sníh. Tato aktualizace je dostupná jak uživatelům iPhone, tak Androidu a Windows Phone.

Aktualizaci Skype 5.3 pro Android je ke stažení v Google Play. Qik 1.5 najdete jak v App store, tak i v Play store a ve Windows store. Skype 5.12 pro iPhone bude k dispozici ke stažení v následujících týdnech v App store.

skype_qik_1-5_filterpicker skype_qik_1-5_filter_minecraft

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře