Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyVýhoda, nebo zbytečnost? Asus představil ZenFone 2 s vestavěnou pamětí 256 GB

Výhoda, nebo zbytečnost? Asus představil ZenFone 2 s vestavěnou pamětí 256 GB

Základní provedení ZenFonu 2 s uživatelskou pamětí 32 GB nemusí stačit každému, proto tchajwanský výrobce přichází se speciálním modelem, který teoreticky pojme až osmkrát více dat, je tedy vybaven 256 GB paměti.

Nároky uživatelů na volný datový prostor u chytrých telefonů stále narůstají. Velké úhlopříčky svádějí k přehrávání filmů a zachycené snímky a videa ve vysokém rozlišení z něj ukusují stále větší díl. Platí tak: čím více paměti, tím lépe. Přesně tímhle heslem se zjevně řídil tchajwanský výrobce Asus, protože nyní do své nabídky zařadil Deluxe Special Edition provedení svého ZenFonu 2 s 256 GB. Nový model je dostupný v Brazílii a prozatím nemáme žádné informace o tom, zda se bude prodávat také v Evropě.

Kromě mamutí uživatelské paměti je telefon vybaven 5,5palcovým IPS Full HD displejem, 64bitovým procesorem Intel Atom Z3580 a kvalitním 13Mpx fotoaparátem. V neposlední řadě se ZenFone 2 chlubí i podporou rychlého internetu LTE a 5Mpx kamerkou pro pořizování dnes tolik populárních selfie.

5Zdroj: Asus

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře