Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyNexus 6 2015 od Huawei uniká na dalších snímcích. Podívejte se!

Nexus 6 2015 od Huawei uniká na dalších snímcích. Podívejte se!

Na internet se dostaly nové fotografie, které zachycují testovací vzorek očekávaného smartphonu Nexus 6 2015. Ten pro Google vyrobí společnost Huawei a pokud se nestane nic neočekávaného, dočkáme se jeho představení už během následujících dvou měsíců.

Při pohledu na čelní stranu telefonu můžeme vidět velký displej (zřejmě 5,7palcový) s minimálními rámečky a rovněž i dva reproduktory. Mnohem zajímavější je však pohled na zadní část vyrobenou z kovu, kde se nachází čtečka otisků prstů a v horní části také nezvyklá oválná část ukrývající čip fotoaparátu, duální blesk a možná ještě další senzory, o jejichž funkci v tuto chvíli nic nevíme.

Nové obrázky Nexusu 6 2015 na Twitteru zveřejnil Steve Hemmerstoffer, redaktor důvěryhodného francouzského serveru Nowhereelse.fr, který se při svých předpovědích mýlí jen zřídkakdy.

2 1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře