Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyVychází otevřená beta strategické pařby Total War: Arena

Vychází otevřená beta strategické pařby Total War: Arena

Wargaming Alliance, SEGA a Creative Assembly s potěšením oznamují, že dnes vychází dlouho očekávaná MMO strategie Total War: Arena. Hra dnešním dnem vstupuje do takzvané otevřené bety, kdy se zpřístupní úplně všem.

Otevřená beta navíc představuje zbrusu nový národ Kartaginců, kteří se tak utkají v bitvách s Římany, Barbary a Řeky. Úvod do otevřené bety tak hned na začátku v případě tohoto slavného národa obstarají bratři a vojevůdci Hannibal a Hasdrubal Barcové, kterým navíc v lítých soubojích pomůže silná a vše ničící jednotka slonů.

Hráči svoji armádu vytváří z široké a rozmanité nabídky možností, následně pak vstupují na bojiště, kde je rozhodující nejen síla, ale také strategie a taktika používaná v bitvách. Právě tyto aspekty v kombinaci s týmovým duchem a rychlými reakcemi mohou přinést vítězství.

„Jsme pyšní a současně nadšení z toho, že se můžeme podělit o výsledky naší práce s hráči na celém světě,“ říká publishing director hry Total War: Arena u Wargaming Alliance. „Společně s beta testery jsme hru dotáhli do do podoby, kdy je pro všechny nově příchozí velmi jednoduché naskočit a začít bojovat.“

Stahujte: Total War: Arena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře