Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyVýborné hororové hry pro iOS nyní můžete koupit se zajímavou slevou

Výborné hororové hry pro iOS nyní můžete koupit se zajímavou slevou

Halloween se v České republice sice moc neslaví, ale to neznamená, že bychom z něho nemohli těžit. A to zvlášť když halloweenské oslavy přinášejí i velmi zajímavé slevy na hry. 

Tyto slevy se samozřejmě už z podstaty věci týkají především hororových her, nebo her, v nichž je ústředním motivem smrt. Zatím jsme narazili na tři různé kousky a chtěli bychom se s vámi o ně podělit. Jedná se o Grim Fandago Remastered, Til Morning’s Light a Lost Within.

Grim Fandago Remastered je HD předělávka klasické adventury od mistra oboru Tima Schafera a vůbec od celé Double Fine Productions. Hra vypráví příběh o Mannym, který se živí jako smrťák v cestovce poskytující asistované zájezdy na „onen svět“. Hra míchá černý humor s klasickými logickými zádrhely. Pokud vám tedy nepřijde divné, použít psa na záchod místo štětky, a patříte mezi adventurní fanatiky, rozhodně si tuto hru stáhněte. Nyní vás vyjde na 4,99 dolaru (původně 9,99$).

Til Morning’s Light je nedávno vydaná akční adventura, v níž se pokusíte zachránit dospívající dívku Ericu Page ze strašidelného zámku ještě před svítáním. Pokud se vám to nepodaří, stane se jedním z duchů, kteří po zámku bloudí. Tuto hru nyní můžete koupit za 2,99 dolaru (původně 6,99 $).

A nakonec Lost Within, nejnovější pokus o mobilní hru ve stylu počítačových hororů jako je Silent Hill, Outlast a podobně. Ve hře budete procházet opuštěnou psychiatrickou léčebnou, v níž pochopitelně straší. Některým monstrům se přitom můžete postavit, před některými je lepší utéci. Jestliže máte chuť na trochu nefalšovaného vzrušení, Lost Within určitě dejte šanci. Hru nyní koupíte za 2,99 dolaru (původně 6,99 $).

[appbox appstore 978524071]

[appbox appstore 980286865]

[appbox appstore 980274086]

lost_within1

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře