Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVánoce u T-Mobile: Kromě slev operátor nadělí i kapra

Vánoce u T-Mobile: Kromě slev operátor nadělí i kapra

T-Mobile spustí 2. listopadu vánoční nabídku zaměřenou na podporu prodeje LTE zařízení a využívání mobilních dat prostřednictvím nejrychlejší sítě. V jejím rámci nabídne tři modely telefonů s výraznou slevou. Ke každému zakoupenému smartphonu nebo tabletu s podporou nejrychlejšího mobilního internetu navíc zákazníci obdrží poukaz na dárek v podobě vánočního kapra. 

A aby si klienti mohli výhody LTE vyzkoušet, přináší jim operátor také Mobilní TV až do konce ledna zdarma a bez čerpání mobilních dat.

Zákazníci T-Mobile, kteří během kampaně prodlouží smlouvu nebo uzavřou novou na dva roky, si budou moci pořídit některý ze tří modelů telefonů Samsung podporujících LTE za zvýhodněnou cenu – už od 1 Kč na místě a zbytku na splátky bez navýšení (viz tabulka, ceny jsou uvedeny včetně DPH).

Ke každému telefonu nebo tabletu s podporou LTE zakoupenému u operátora od 1. 11. do 24. 12. pak zákazníci obdrží dárek – poukaz na vánočního kapra do 2,5 kg, jehož si mohou vyzvednout od 20. do 24. prosince. (Pozn. překl: Samozřejmě si můžete pořídit kapra většího, jen doplatíte za váhu nad limit 2,5 kg). Poukázka platí u vybraných obchodních partnerů v distribuční síti společnosti Fishmarket a. s. a je omezena aktuální nabídkou jednotlivých distribučních míst, jichž je aktuálně zhruba 350. Aktuální seznam výdejních míst bude od příštího týdne k dispozici na adrese www.t-mobile.cz/kapr. A dobrá zpráva pro uživatele předplacených karet: nabídka se vztahuje i na ně.

Každý, kdo už využívá, nebo si od 1. 11. do 31. 12. 2015 zaktivuje magentovou Mobilní TV, získá tarif Start do konce ledna 2016 zdarma (běžná cena119 Kč/měsíc). Tarif Komplet se slevou pak vyjde na 180 Kč/měsíc (běžná cena 299 Kč/měsíc). Mobilní data stažená v rámci sledování televize se navíc během této doby nebudou započítávat do datového limitu, takže se zákazník může dívat na televizi, i když zrovna nebude doma nebo v dosahu Wi-Fi sítě. Více o Mobilní TV na www.t-mobile.cz/mobilni-televize.

55

Zdroj: T-Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře