Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVýborná taktická hra Door Kickers vyšla i pro Android

Výborná taktická hra Door Kickers vyšla i pro Android

Taktiky chtiví fanoušci, pozor! Na vaše telefony a tablety s Androidem se nyní dostala hutná, původně počítačová taktická strategie Door Kickers. Hru si nyní můžete stáhnout z Google Play Store.

Název hry Door Kickers prozrazuje, že většinu času ve hře budete trávit vykopáváním dveří. Vedle toho se ovšem můžete připravit na zneškodňování teroristů a záchranu rukojmích a plnění dalších napětím překypujících misí.

Hra probíhá v reálném čase, což se může zdát lehce nezvladatelné, nicméně kdykoliv se dá zapauzovat a během toho rozdat své jednotce přesné povely. V zapauzovaném režimu přitom můžete strávit bez omezení tak dlouho, jak se vám zachce.

Door Kickers má celkem 80 single-playerových levelů, které jsou rozděleny na 6 kampaní, což je na mobilní titul ohromné množství obsahu. Ovšem pokud by vám to přece jen přišlo málo, můžete využít i volný režim, ve kterém vám level vygeneruje náhodný generátor. To znamená, že se zde nyní bavíme prakticky o nekonečném množství her.

Door Kickers přichází z počítačů a obsahuje všechny aktualizace, kterých se na této platformě dočkala. Autoři ji kromě toho vybavili příjemným dotekovým ovládáním, takže v tom užít si ji i na mobilech vám vůbec nic nebrání. Hru si můžete stáhnout z Google Play Storu a to za cenu 4,99 dolaru. Vedle toho ji už nějakou tu dobu najdete i v obchodu Apple App Store.

[appbox googleplay com.khg.doorkickers]

[appbox appstore 975683986]

Zdroj: Door Kickers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře