Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyVýborná plošinovka Leo's Fortune, legendární RPG Bastion a další zajímavé hry pro...

Výborná plošinovka Leo’s Fortune, legendární RPG Bastion a další zajímavé hry pro iOS nyní ve slevě

Na App Store se rozjelo hned několik zajímavých slevových akcí, díky kterým si na své zařízení s iOS můžete pořídit skvělé hry za zlomek jejich původní ceny. 

Zdaleka nejzajímavějším titulem našeho slevového výběru je nejspíš legendární RPG Bastion od Supergiant Games. Toto RPG se zaryje přímo do vašeho srdce a to nejen díky grafice, ale také díky muzice, chytlavé hratelnosti a zajímavému vypravěčskému stylu. Hru Bastion na App Store nyní zakoupíte za pouhý dolar (původně 4,99 dolaru).

Další velmi zajímavou hrou ve slevě je mix adventury, logické hry a plošinovky od Ubisoftu, který se jmenuje Valiant Hearts: The Great War. Tato hra dává vzpomenout na některé tragédie první světové války a uvnitř ní najdete encyklopedii, která celkově stísněný pocit  ještě umocňuje. Hra Valiant Hearts: The Great War na App Store nyní můžete pořídit za dolar (původně 4,99 dolaru).

V naší slevové aktualitě nesmíme zapomenout ani na originální plošinovku Leo’s Fortune, která přináší maximálně přizpůsobené ovládání pro dotekové přístroje bez toho, že by se tím oprostila od výzev. I Leo’s Fortune na App Store nyní pořídíte za pouhý dolar (původně 4,99 dolaru).

A nakonec musíme zmínit dvojici her Anomaly 2 a Anomaly Defenders. Jak tower-offense hra Anomaly 2, tak i tower-defense hra Anomaly Defenders je nyní zlevněná z původních 4,99 dolarů na jeden dolar.

[appbox appstore 537773100]

[appbox appstore 840190360]

[appbox appstore 830544402]

[appbox appstore 675066184]

[appbox appstore 894624394]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Díky za tip,,, Leo’s Fortune je v akci i na Google play… super, ještě jednou dík…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře