Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVýborná logická hra Monument Valley je nyní k dispozici zdarma

Výborná logická hra Monument Valley je nyní k dispozici zdarma

Máte rádi logické hry a minul vás loňský hit Monument Valley? Potom rychle vezměte svoje zařízení s Androidem a iOS a stahujte, řekneme vám kde!

Pokud Monument Valley ještě neznáte, trošku vám ji představíme. Jedná se o logickou hru, která své hádanky staví na optických klamech ve stylu M. C. Eschlera. Hráči musí posouvat a otáčet různými plošinkami přičemž tvoří další zajímavé klamy, díky nimž princezna Ida může pokořit každou překážku.

A teď k tomu nejdůležitějšímu. Monument Valley si můžete dočasně stáhnout zdarma a to v obchodě Apple App Store (pro iOS) nebo z Amazon Underground (pro Android). V prvním případě tuto hru stáhnete zcela běžně, skrze link níže. V druhém případě budete k jejímu stažení a chodu potřebovat aplikaci Amazonu a samozřejmě i (US) účet.

Nabídka je časově omezená. Informace o tom, kdy skončí, bohužel nejsou známy. Proto byste s případným stažením hry neměli zbytečně otálet.

[appbox appstore 728293409]

Monument-Valley-Forgotten-Shores (5)

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře