Výborná logická hra Monument Valley je nyní k dispozici zdarma


Výborná logická hra Monument Valley je nyní k dispozici zdarma

Máte rádi logické hry a minul vás loňský hit Monument Valley? Potom rychle vezměte svoje zařízení s Androidem a iOS a stahujte, řekneme vám kde!

Pokud Monument Valley ještě neznáte, trošku vám ji představíme. Jedná se o logickou hru, která své hádanky staví na optických klamech ve stylu M. C. Eschlera. Hráči musí posouvat a otáčet různými plošinkami přičemž tvoří další zajímavé klamy, díky nimž princezna Ida může pokořit každou překážku.

A teď k tomu nejdůležitějšímu. Monument Valley si můžete dočasně stáhnout zdarma a to v obchodě Apple App Store (pro iOS) nebo z Amazon Underground (pro Android). V prvním případě tuto hru stáhnete zcela běžně, skrze link níže. V druhém případě budete k jejímu stažení a chodu potřebovat aplikaci Amazonu a samozřejmě i (US) účet.

Nabídka je časově omezená. Informace o tom, kdy skončí, bohužel nejsou známy. Proto byste s případným stažením hry neměli zbytečně otálet.

‎Monument Valley
‎Monument Valley
Vývojář: ustwo games
Cena: 99,00 Kč+

Monument-Valley-Forgotten-Shores (5)

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: (2)


  1. Rastislav Kovac

    skoda pouze, ze amazon underground je pro Cesko blokovany…

  2. Martin

    Tak si založ US účet. Zabere ti to dvě minuty.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.