Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyVůně benzínu a spálených pneumatik. Need for Speed: No Limits si stáhnete...

Vůně benzínu a spálených pneumatik. Need for Speed: No Limits si stáhnete už zítra

NFS: No Limits je první hra ze slavné série, která byla vytvořena speciálně pro mobilní zařízení. Podle tvůrců se můžeme těšit na špičkové vizuální zpracování a rozsáhlý tuning vozidel. Prostřednictvím různých doplňků a vylepšení bude možné dosáhnout až 250 milionů různých kombinací, takže se nemusíte bát toho, že by všechna auta ve hře vypadala stejně.

Neméně zajímavé je i to, že spousta náhradních dílů a vylepšení je licencovaná, což znamená, že opravdu existují i v běžném životě. Milovníci motosportu si tak budou připadat jako v sedmém nebi.

Need for Speed: No Limits si budete moci stáhnout již zítra, a to navíc zcela zdarma. Další dobrou zprávou je, že pokud si hru ještě dnes předobjednáte a do vašeho telefonu nebo tabletu nainstalujete do 48 hodin od jejího oficiálního vydání, získáte zdarma bonusový balíček spolu s autem Subaru BRZ, bonusovými součástkami a až 50 000 dolary na různé utrácení.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře