Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVtipné obrázky a video týkající se iPhonu 5

Vtipné obrázky a video týkající se iPhonu 5

Ne, iPhone 5 není revoluční, jde spíše o mírnou evoluci v přesně vytyčeném území cupertinského giganta. I přesto však o jeho vysokých prodejích nikdo nepochybuje. Apple prodávat umí, to mu nikdo nemůže upřít.

iPhone 5 přinesl pouze několik novinek, například výkonnější procesor, lepší fotoaparát či větští displej s jiným poměrem stran, na který se vejde jedna řada ikon navíc.

Jsou změny ale dostatečné a natolik zásadní, aby lidé ze svých peněženek vytáhli znovu několik tisíc korun a nový model si pořídili? Pro některé rozhodně nikoliv. I kvůli tomu koluje po webu řada obrázků, které si z šesté generace iPhonu utahují. Jejich autoři se vtipně zamýšlejí nad tím, jak asi bude vypadat iPhone 10 nebo novější model iPhone 101 ? zatím nejvyšší iPhone 🙂

Z novinky Applu, respektive amerických občanů, si vystřelil také známý bavič Jimmy Kimmel. Jeho tým na ulici zastavil několik lidí, aby si mohli nový iPhone 5 osahat a sdělit štábu první dojmy. Většina dotázaných se shodla na tom, že je o hodně rychlejší a lehčí než předchozí generace. Úsměvné na tom vše je, že namísto iPhonu 5 drželi v ruce současný iPhone 4S, jež většina z nich v tom okamžiku měla v kapsách svých kalhot.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iP5/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. viem si predstavit aj dobru parodiu na 5″ telefony, napr. ako lopaty na odhrnanie snehu 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře