Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyVSCO Cam: Populární aplikace z iOS je nyní dostupná pro Android

VSCO Cam: Populární aplikace z iOS je nyní dostupná pro Android

Závěr roku je pro androiďáky jako ráj na Zemi. V Google Play se objevily v posledních dnech velké herní pecky a aplikace, kterých si mohli doposud užívat jen majitelé iPhonů. Nově je teď pro Android dostupná také aplikace zaměřená na fotografování VSCO Cam, která přináší široké možnosti úprav.

VSCO Cam se vyznačuje minimalismem a především jednoduchostí ovládání. Mimochodem, vůbec to první, co se před spuštěním odehraje, je optimalizace pro váš telefon.

Uživatel může pomocí této aplikace fotografovat, především pak ale pracovat s několika předdefinovanými filtry a barevností tónů.

Upravené fotografie můžete uložit do fotoalba či je poslat e-mailem nebo sdílet na Instagramu, Twitteru, Google+, WhatsApp, Facebooku a prostřednictvím mnoha dalších služeb.

Pro příznivce fotografování je VSCO Cam rozhodně zajímavá volba. Potěšující je, že ke stažení je pro přístroje s Androidem 4.0 a novějším úplně zdarma.

[appbox googleplay com.vsco.cam]

Zdroj: AndroidCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře