Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Ridiculous Fishing – Pokud jste rybka, mějte se na...

TIP na pařbu: Ridiculous Fishing – Pokud jste rybka, mějte se na pozoru!

Ochránci zvířat v čele s Martou Kubišovou a Zdeňkem Srstkou bijí na poplach. Studio Vlambeer totiž uvedlo do Google Play bizarní hru Ridiculous Fishing, ve které hrajete za starého rybáře, který našel zalíbení v tom, že rybky, které nachytá, rozstřílí.

Ridiculous Fishing pro Android jste si v rámci speciální Humble Mobile Bundle 3 mohli pořídit už v polovině listopadu. Do oficiálního obchodu Play se hra dostává ale až nyní.

Ve hře od Vlambeer hrajete za starého rybáře, který chytá nebohé rybky na své malé dřevěné loďce. Způsob, jakým lov vylepšil, je všechno jen ne běžný.

Vaším úkolem je nejdříve dostat vlasec s háčkem co nejníže a žádná ryba o něj nesmí zavadit. Až dostanete háček na samé dno nebo se na něj nějaká ryba zachytí, tak ho musíte vytáhnout.

Jak budete vlasec navíjet, je vaším úkolem nachytat na háček co nejvíce ryb. Až ryby vylovíte, vytáhnete pistoli, ryby vyhodíte nad hladinu a všechny je postřílíte.

Čím víc jich postřílíte, tím více dostanete peněz. Za ty si pak můžete zakoupit různá vylepšení, která vám tak trochu sadistický rybolov pomohou zdokonalit.

[appbox googleplay com.vlambeer.RidiculousFishing]

[appbox appstore id601831815]

Fishing

 

Zdroj: Google Play

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře