Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVolání přes LTE u T-Mobilu už podporuje i LG G4

Volání přes LTE u T-Mobilu už podporuje i LG G4

Službu VoLTE (Voice over LTE) společnosti T-Mobile již podporuje také loňská vlajková loď jihokorejského LG – model G4. Na svém twitterovém účtu o tom informoval Sebastian O´Rill.

VoLTE umožňuje IP hovory v síti LTE, čímž odpadá přepínání z LTE do některé ze sítí starší generace k uskutečnění hlasového hovoru. Zákazník se tak zbaví zejména několikasekudové prodlevy před spojením hovoru. Další výhodou je lepší kvalita hovoru a nižší spotřeba energie pro volání, respektive delší výdrž baterie smartphonu. Důležité je také zmínit, že volání v LTE síti nespotřebovává datový limit a není za něj účtován žádný příplatek.

Od dnešního dne by se zákazníkům s LG G4 měly začít objevovat výzvy k aktualizaci firmwaru, kterou provedou obvyklým způsobem. VoLTE od T-Mobilu podporují také vybrané telefony řady Lumia, vlajkové modely značky Samsung za poslední tři roky a poslední dvě generace iPhonů.

volte

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře