Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyLeagoo Shark 1 jde do prodeje: Má šestipalcový displej a pořádnou baterii

Leagoo Shark 1 jde do prodeje: Má šestipalcový displej a pořádnou baterii

V České republice začíná firma Leagoo prodávat nový smartphone Shark 1. Novinka spadá do střední nižší třídy a může se pochlubit velkým displejem, baterií s vysokou kapacitou či podporou všech tuzemských LTE pásem. Dále potěší také zajímavá cena, která začíná na 6 390 Kč.

Shark 1 je celkem rozměrný smartphone s šestipalcovým displejem s rozlišením Full HD (tedy 1 920 × 1 080 pixelů), který technologií LPTS vyrobila společnost LG.

Jako srdce byl použit osmijádrový procesor MediaTek MT6753 s taktem 1,3 GHz, doplněný 3 GB operační paměti a 16GB interním úložištěm, které lze kdykoli rozšířit paměťovkami.

Telefon nabízí odemčení a autorizaci aplikací pouhým přiložením prstu. Detekce otisku probíhá automaticky do 0,39 sekundy od přiložení prstu, uvádí výrobce.

1

Na zadní straně Sharku 1 je zabudován 13Mpx fotoaparát se snímačem Sony, automatickým ostřením a duální LED. Pro selfie je připravena kamerka s rozlišením 5 Mpx s bleskem.

Nové Leagoo potěší také podporou všech českých LTE pásem (800, 900, 1800 a 2 100 MHz) a infraportem pro ovládání domácí elektroniky. Čistý Android je ve verzi 5.1 Lollipop a baterie má nadprůměrnou kapacitu 6 300 mAh.

Leagoo Shark 1 je již v prodeji v černé a zlaté barevné variantě za 6 390 Kč.

2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře