Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyVodafone zvýhodnil datování pro předplacenkáře

Vodafone zvýhodnil datování pro předplacenkáře

Vodafone navýšil k 26. srpnu data u svých balíčků k předplaceným kartám. Navýšení dat je až trojnásobné oproti původní hodnotě. Cena u všech balíčků zůstává stejná.

Data se navýšila u všech Balíčků ke kartě – Data & SMS a kombinovaných balíčků Komplet, která obsahují volání, data i SMS. Vodafone navíc od dnešního dne přidá další data ke zmíněným balíčkům jako dárek. Zákazníci si je vyzvednou v mobilní aplikaci Můj Vodafone.

Vodafone nyní také u Karty 26 navýšil datový tarif z původních 500 MB na 1,2 GB a ponechal stejnou cenu. Studenti tak získají vice než dvojnásobek dat. Balíček, který mimo to obsahuje i neomezené SMS a volání v síti Vodafonu a dalších 100 minut do dalších sítí, je bude stát i nadále 249 Kč.

Více dat dostali také stávající zákazníci, kteří měli aktivní datový Balíček ke kartě k 26. 8. Vodafone resetoval FUP na novou, vyšší hodnotu. Nová data lze užívat do konce platnosti datového balíčku. Pokud dojde k obnově datového balíčku nebo k nové aktivaci, balíček bude mít automaticky nový objem dat.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře