Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVodafone zahájil jarní soutěž o navýšení tarifu

Vodafone zahájil jarní soutěž o navýšení tarifu

Vodafone dnes spouští soutěž o navýšení tarifu. Výhody nejvyššího tarifu Red LTE premium s roamingem zdarma po celý rok si budou moci užívat tři šťastlivci, kteří si do 15. 6. v eShopu operátora objednají tarif Red LTE nebo Red LTE super.

Vodafone pro své příznivce přichystal další překvapení. Každý, kdo si do 15. 6. v eShopu Vodafonu objedná tarif Red LTE nebo Red LTE super, bude zařazen do slosování o navýšení tarifu.

Třem šťastným, které Vodafone vylosuje, bude pak místo objednaného tarifu na jeden rok aktivován nejvyšší tarif Red LTE premium. Ten obsahuje 10GB datový balíček a nově i roaming zdarma, což v době nadcházející dovolené jistě přijde vhod.

Do slosování budou zařazeny všechny objednávky dokončené v eShopu Vodafonu do 15. 6. Vylosované výherce bude Vodafone kontaktovat do 17. 6. a tarif bude zákazníkům aktivován do týdne poté, co se operátor s výherci spojí. Za aktivaci služeb nezaplatí výherci navíc ani korunu.

Zdroj: Vodafone TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře