Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyVodafone rozdává dárky: zákazníci mohou soutěžit o telefony, drony nebo chytrá zařízení

Vodafone rozdává dárky: zákazníci mohou soutěžit o telefony, drony nebo chytrá zařízení

Aplikace Můj Vodafone i v šestém roce mezi nejúspěšnějšími aplikacemi v České republice prochází změnami k lepšímu. Nový design zjednodušuje přehled a pohyb mezi položkami. Svým uživatelům navíc celý březen operátor bude rozdávat radost.

Ti mohou získat například mobilní telefon, poslouchat hudbu nebo sledovat TV se službami MusicJet a sledováníTV zdarma. Nebo mohou vyhrát třeba inteligentní dron DJI Mavic Pro.

Zákazníci se mohou těšit na modernější a přehlednější vzhled aplikace pro iOS a Android. Funkce se nijak nemění. Aplikace prošla těmito vylepšeními:

– Všechna nastavení služeb jsou sloučená do sekce Moje služby.
– Nově je vytvořená sekce Můj účet.
– Na úvodní stránku přibyla speciální nabídka služeb určená pro každého zákazníka, pod ní najdou uživatelé přehled čerpání dat. Rovněž zde zákazník najde aktuální útratu s detailním přehledem útraty pro všechna telefonní čísla (pokud jich má víc).
– Platba Vyúčtování je zjednodušená, lze platit platební kartou přímo v aplikaci, došlo k vylepšení zobrazení historie vyúčtování.
– Dále uživatelé najdou v poslední položce spodního menu Více. Tudy se zákazník dostane například do eShopu, mapy prodejen nebo k dobíjení kreditu.
– Každý týden v březnu nové výhry

Během března zákazníci po vstupu do aplikace Můj Vodafone mohou soutěžit každý týden o jiné ceny. Každý zákazník se může každého kola hlavní březnové soutěže zúčastnit pouze jednou. Šanci na výhru můžou zákaznicí zvýšit, když do soutěže přizvou své rodinné příslušníky nebo přátele, kteří jsou zákazníky Vodafonu. Soutěžící odpovídají na soutěžní otázky a ze správných odpovědí je potom vylosovaný výherce.

[appbox googleplay com.zentity.vodafone]

[appbox appstore id509838162]

Uživatelé aplikace Můj Vodafone mohou také získat dárky, které jim aplikace náhodně nabídne, například služby MusicJet nebo sledováníTV, slevy do Euronicsu na notebooky, tablety a PC, Extra kredit 25 % navíc při dobíjení v aplikaci (nad 250 Kč, platba kartou) a další drobné dárky, slevy na pojištění aj. Dárky budou uživatelé aplikace získávat až do konce března.

Platební brána v aplikaci Můj Vodafone nově podporuje i platby Masterpass peněženkou a zapamatuje si údaje karty i pro další platby, a to zcela bezpečně a diskrétně. Tyto údaje zná totiž jen banka. Zákazníci, kteří v březnu a dubnu využijí novinku v možnostech platby Vyúčtování nebo dobíjení kreditu, se navíc automaticky zapojí do soutěže o další ceny. Stačí, když zaplatí Vyúčtování nebo si dobijí kredit v mobilní aplikaci nebo v Internetové samoobsluze Můj Vodafone pomocí platební karty Mastercard nebo služby Masterpass. Mezi výherce rozdělí Vodafone telefon iPhone X, tři iPhony 8, čtyři drony DJI Spark a čtyři chytré hodinky Garmin Fenix 5S. Více informací o soutěži, která probíhá až do 30. dubna 2018, je na stránkách tam.je/platbakartou.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře