Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVodafone má na skladě první kusy iPhonů 6s!

Vodafone má na skladě první kusy iPhonů 6s!

Během dneška Vodafone zahájil ve svém eShopu předprodej iPhonů 6s. V nabídce jsou skutečné přístroje, které má Vodafone připravené na skladě. Aby operátor zpřístupnil iPhone 6s co nejvíce zákazníkům, umožňuje i prodej na splátky.

V eShopu je možné koupit iPhone 6s buď s novou tarifní SIM kartou, nebo ke stávajícímu tarifu. Pokud nový nebo stávající zákazník zároveň uzavře novou smlouvu nebo ji prodlouží současně s nákupem telefonu, dostane navíc v eShopu exkluzivní slevu 2 000 Kč na všechny modely. Podmínkou prodloužení smlouvy je, že do jejího konce má zbývat méně než 10 měsíců.

Když zákazník uskuteční předobjednávku do čtvrtečního poledne, obdrží svého miláčka již v pátek 9. října, kdy zároveň startuje prodej nových iPhonů v celé ČR.

maxresdefault

Zdroj: VodafoneTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. V pátek si jdu pro obyčejný Sko, tesim se jak malej kluk. Mohly by být levnější, ale Apple je kvalita a za ty peníze stojí.

  2. Předprodej je pouze s tarifem ! V nabídce, bez tarifu nebo s „levnými“ tarify se v eshopu není.

    V eshopu je pouze iP6S 16GB a iP6S 128GB , chybí 64GB . A model iP6S Plus úplně.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře