Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyPrvní epizoda hry Tales from the Borderlands je nyní k dispozici zdarma

První epizoda hry Tales from the Borderlands je nyní k dispozici zdarma

Úvodní epizoda adventury Tales from the Borderlands od Telltale Games je nyní k dispozici zdarma všem zájemcům s Androidem a iOS. Pokud jste se tedy do světa Pandory ještě nevydali, nastala skvělá příležitost to změnit.

Tales from the Borderlands je epizodická hra na motivy populárního počítačového titulu Borderlands, který v sobě mixuje svěží FPS akci, silné RPG prvky a zajímavé grafické zpracování. Na rozdíl od ní je ovšem Tales from the Borderlands adventura, která je založená na hromadě zdánlivě klíčových rozhodnutí. Podobně, jako prodejní trhák The Walking Dead, s nímž se Telltale Games dostali mezi vývojářskou „elitu“.

Tales from the Borderlands příběhově navazuje na události Borderlands 2. Ve hře budete sledovat dobrodružství Rhyse a Fiony, kteří se oba snaží dostat k penězům, o nichž jsou přesvědčeni, že jsou jejich. Ve hře přitom nechybí typický humor s mnoha šílenostmi, na což nás tvůrci Borderlands už tak nějak naučili.

Jako všechny nové hry od Telltale Games je i Tales from the Borderlands na přibližně dvě až tři hodiny dlouhé epizody rozdělená hra, která není kdovíjak těžká. Jediné, bez čeho se u ní neobejdete je angličtina. Příběh tu opravdu hraje prim, takže bez něj byste v podstatě sledovali jenom prázdné obrázky.

Pokud vás tato hra zaujala, stahujte, hrajte a případně nám dejte vědět, zdali se vám líbila (a zdali jste pokračovali k dalším, placeným dílům).

[appbox googleplay com.telltalegames.borderlands100]

[appbox appstore 934090827]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře