Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVodafone láká na půlnoční prodej iPhonů 6s a 6s Plus. Takovéhle jsou...

Vodafone láká na půlnoční prodej iPhonů 6s a 6s Plus. Takovéhle jsou ceny!

Vodafone zahájí v pátek 9. října prodej nových iPhonů 6s a iPhonů 6s Plus. Příznivci společnosti Apple si budou moci oba telefony pořídit v prodejnách operátora za cenu od 21 177 Kč a volit budou moci hned z několika barevných variant.

Prodej smartphonů bude zahájen příští pátek přesně v 0:06 v prodejně Vodafonu v Praze na Václavském náměstí. Kdo se bude chtít novým iPhonem pochlubit jako první, bude si muset do Prahy zajet a na svého miláčka si do půlnoci počkat. Kromě vzorových telefonů na vyzkoušení budou mít všichni příchozí milovníci jablka k dispozici také něco jablečného k nakousnutí.

Nad rámec prodeje spouští dnes Vodafone také předběžné registrace na speciální microsite. Stačí vyplnit e-mailovou adresu a operátor bude každého nedočkavce informovat o novinkách a zahájení prodeje.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kterým se nechce ponocovat a dávají přednost nákupům z pohodlí svého domova. Při koupi nového iPhonu v e-shopu Vodafonu obdrží totiž slevu 2 000 Kč. Podmínkou je pořízení Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium nebo Red+ tarifu novým zákazníkem, v případě stávajícího zákazníka uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy, ať již se stávajícím tarifem, nebo s výše zmíněnými tarify.

559a

iphone-6s-release-date-price-specs-2-640x360Zdroj: Vodafone TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře