Vivo XPlay 5 bude bestie s 6 GB RAM a Snapdragonem 820


Vivo XPlay 5 bude bestie s 6 GB RAM a Snapdragonem 820

O čem se se dříve jen spekulovalo, bylo právě oficiálně potvrzeno. Nový top model značky Vivo s označením Xplay 5 jako první na světě obdrží neuvěřitelných 6 GB paměti RAM. Výrobce zveřejnil tuto informaci formou teaseru. Smartphone bude odhalen 1. března.

Dle dřívějších spekulací se v souvislosti s chystaným Vivo Xplay 5 hovoří o dvojitě zakřiveném šestipalcovém displeji, výkonném čipsetu Snapdragon 820, dvojici fotoaparátů s rozlišením 16 Mpx (zadní) a 8 Mpx (čelní), baterii s kapacitou 4 300 mAh a podpoře Hi-Fi 3.0 audio.

Specifikace vypadá velmi lákavě, ba až snově, přesto se nabízí otázka: Neměli by se výrobci místo neustálého navyšování výpočetní výkonu přeci jenom raději soustředit na odladění softwaru? Jaký je váš názor?

vivo

Zdroj: GSMArena

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. filip

    výkonu mají dnešní telefony dost. cestu bych viděl v odladění systému a větší starostí o pravidelné aktualizace

  2. Pavel

    Vyplatí se mobil koupit? Cena mě tolik netrápí, ale jak je to s předělávkou na české menu?Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.