Adventura The Walking Dead: Michonne vychází na Androidu a iOS


Adventura The Walking Dead: Michonne vychází na Androidu a iOS

Nenapravitelní fanoušci komiksu či seriálu Živí mrtví i milovníci fenoménu zombie by nyní měli nastražit obě uši. Do obchodů s aplikacemi i na počítače a herní konzole se nyní dostala videoherní odbočka adventury The Walking Dead od Telltale Games.

Bude se jednat o mini-sérii The Walking Dead: Michonne, která bude mít celkem tři díly. Z názvu jste už jistě odtušili, že tato epizodka se bude věnovat nebojácné Michonne, dredaté slečně s katanou v ruce.

Stejně jako v předchozích hrách od Telltale Games budeme řešit jednoduché hádanky, sbírat předměty a kombinovat je. Také nás čekají jednoduché akční vsuvky a především morální dilemata, na nichž v podstatě leží úspěch všech The Walking Dead her od Telltale Games.

Pokud byste o The Walking Dead: Michonne měli zájem, stačí navštívit Google Play Store nebo Apple App Store. Hra vás vyjde na necelých 150 korun.

The Walking Dead: Michonne
The Walking Dead: Michonne
Vývojář: Howyaknow, LLC
Cena: Zdarma

the-walking-dead-michonne

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.