Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyVíma, jaké jsou české ceny telefonů Pixel 4 a Pixel 4 XL

Víma, jaké jsou české ceny telefonů Pixel 4 a Pixel 4 XL

V týdnu představené chytré telefony Pixel 4 a Pixel 4 XL, které lákají na ovládání radarem, pokročilé odemykání obličejem nebo špičkové duální fotoaparáty, se podívají také do České republiky. Dostupnost je naplánována na listopad. Startovací cena je stanovena na necelých 26 tisíc korun. Vyplývá to z informací internetového obchodu CZC.cz.

Vůbec nejlevněji vychází Pixel 4 s pamětí kapacity 64 GB, u kterého je cena stanovena na 25 590 Kč. Za variantu s dvojnásobkem uživatelské paměti zaplatíte 28 990 Kč. V nabídce českého e-shopu najdeme i dražší Pixel 4 XL.Varianta s 64 GB přijde na 30 990 Kč, o dva tisíce dražší (33 990 Kč) je provedení se 128 GB. V poznámce je u všech variant uváděna dostupnost na listopad.

Připomeňme, že Pixel 4 XL charakterizuje 6,3palcový displej, zatímco Pixel 4 nabízí kompaktnější obrazovku velikosti 5,8 palce. Uvnitř obou smartphonů tepe špičkový procesor Snapdragon 855 a operační paměti je 6 GB. Akumulátory mají kapacitu 3 700 mAh, respektive 2 800 mAh a samozřejmě nechybí ani nový Android 10.

Nové pixely mají mít dva fotoaparáty: 12megapixelový základní a 16megapixelový telefoto. K výborným výsledkům za všech světelných podmínek jim pomáhá funkce Motion Mode, která díky umělé inteligenci dokáže chytře odstínit pořizovaný pohyblivý objekt od pozadí. Vylepšena oproti minulé generaci byla funkce Night Sight pro fotografování při slabém světle. Úplnou novinkoupak je funkce Astrophotography, umožňující fotit noční oblohu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře