Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyViewSonic připravuje obří 22palcový tablet s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich

ViewSonic připravuje obří 22palcový tablet s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich

Vůbec poprvé jej veřejnosti představí na veletrhu Computex, který se v tchajwanské metropoli Taipei uskuteční v průběhu června. Půjde s největší pravděpodobností o největší tablet, jaký kdy byl vyroben. Výrobce láká v pozvánce na upravené grafické rozhraní, kterého se bude radost dotýkat, a další vychytávky.

Představte si, že sedíte v restauraci a v ruce třímáte tablet s desetipalcovým displejem. Rozhlížíte se kolem a k velkému překvapení registrujete žárlivé pohledy ostatních návštěvníků. Vaše ego okamžitě stoupá a zdá se, že ho nic nemůže zastavit.

Jenže co se nestane. Záhy se otevírají dveře a do restaurace vchází chlapík s něčím, co na první pohled velikostně připomíná větší prkénko na maso a zeleninu. Jak se však později ukáže, přinesl si s sebou žhavou novinku, 22palcový tablet od ViewSonicu. A vy tak již nejste středem pozornosti. Zraky všech se nyní upínají jiným směrem?

Specifikace tohoto obřího tabletu zatím nebyly zveřejněny. Na jeho představení se ale moc těšíme.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře