Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkySony Xperia Play aktualizaci na Android 4.0 nakonec nedostane

Sony Xperia Play aktualizaci na Android 4.0 nakonec nedostane

Sen, kteří v poslední době pravděpodobně snili všichni majitelé smarpthonu Xperia Play, se rozplynul. Japonský výrobce Sony totiž před okamžikem aktualizoval seznam zařízení, které dostanou aktualizaci na zmrzlinový sendvič. A napůl chytrý telefon, napůl kapesní herní zařízení, v něm překvapivě chybí.

Bohužel zatím neexistuje žádné uspokojivé vyjádření od představitelů asijského koncernu, proč se telefon s vysunovacím herním ovladačem aktuálního systému nakonec nedočká. Přitom ještě v průběhu března se na web dostala testovací ICS ROM pro tento model, což naznačovalo úplný opak.

Sony tedy k velkému překvapení podporu pro Xperia Play zmrazilo a uživatelé se zcela oprávněně ptají:?Proč??. Podle některých je prý důvodem nekompatibilita velkých herních pecek s ICS.

My si však myslíme, že celá věc je mnohem jednodušší. A asi každý tušíte, co přesně máme na mysli?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. nekompatibilita plus stabilita..proč se cpát do ICS kterej toho stejně zas tak nepřinese?já jsem ICS měl a vrátil jsem se rát k GB,k ICS mě nic netáhne.jenom touhle zprávou šíříte paniku aby se majitelé xperie play zbavili.ale funguje dobře a fungovat bude.navíc jsou pořád neoficiální ICS,kdo chce může mít.kde jinde najdete telefon s ovládáním her klávesnicí?….

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře