Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyVideotéka Prima Play nyní zdarma pro mobily Windows Phone

Videotéka Prima Play nyní zdarma pro mobily Windows Phone

Pro chytré telefony s Windows Phone je nově dostupná bezplatná aplikace Prima Play, díky které získáte přístup k veškerému legálně dostupnému video obsahu kanálů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM. Kromě seriálových novinek z produkce Primy se můžete těšit i na zajímavé zahraniční tituly, dokumenty a aktuální domácí publicistiku.

Prima vytvořila aplikaci ve spolupráci se společností Microsoft.

„Aplikace využívá například funkcionalitu živých dlaždic, možnost připínání pořadů, sdílení přes sociální sítě či zobrazení na uzamčené obrazovce,“ uvedl Filip Řehořík z Microsoftu.

Podle Řehoříka byl při vývoji aplikace kladen velký důraz na přehlednost a jednoduchost. Kromě kompletních seriálů nabízí služba také zahraniční tituly, dokumenty, aktuální domácí publicistiku i bonusový materiál, který připravuje speciálně pro internet redakční tým Primy.

„Internetová služba Prima Play prošla v roce 2013 rozsáhlými úpravami, které se projevily na vzhledu a fungování celé služby. Aplikace Prima Play pro Windows Phone je první, která reflektuje všechny nové vlastnosti a prvky video-archivu FTV Prima,“ řekl vedoucí produktového oddělení Prima Online Lukáš Marek.

Pro Android a iOS je aplikace dostupná už od roku 2012.

[appbox windowsphone 4e1c68da-202c-4a7f-a3e1-84ddb373b0b0]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Prima PLAY/“/]

Zdroj: Tyden

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře