Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyV květnu vyjde hra na motivy populárního seriálu Byl jednou jeden život

V květnu vyjde hra na motivy populárního seriálu Byl jednou jeden život

Studio Alda Games po titulech Zachraň Šneka a Sýrový svět intenzivně pracuje na nové „tower defense“ hře z neobvyklého prostředí. Novinka nese název Defend Your Life a už v květnu se hráčům umožní dostat se do útrob lidského těla. Životně důležité orgány se totiž stanou jeho bojištěm, které bude nutné ubránit před nájezdy nepřátelských virů a bakterií.

Hráči se mohou těšit na 15 úrovní s originální a osobitou grafikou, oživených množstvím animací a už teď se počítá s dalšími levely. K dispozici budou 4 základní typy budov s mnohými vylepšeními a strom speciálních rozšíření. Svoje strategické a taktické myšlení si hráč otestuje v boji proti 20 druhům nepřátelských jednotek a hlavnímu bossovi na konci každé herní etapy. Prostředí a většina jednotek vychází ze skutečných reálií.

Co stojí za myšlenkou hry, vysvětluje šéf studia, Aleš Kříž:

„Za prvotním nápadem stojí nostalgie seriálu Byl jednou jeden život. Patří mezi moje nejoblíbenější seriály z dětských let. Otázkou už jen bylo, do jakého žánru lidské tělo napasovat. Volba padla na „tower defense“. Tento žánr se těší obrovské oblibě a zároveň je jako stvořený pro dotyková zařízení.“

Součástí hry je i encyklopedie, která poskytuje kompletní údaje o všech jednotkách ve hře. Vydání hry Defend Your Life je naplánováno na květen 2014.Dostupná bude pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS, Android a Windows Phone.

defrendZdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře