Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Vyzkoušeli jsme LG G3 s novým Androidem 5.0 Lollipop

VIDEO: Vyzkoušeli jsme LG G3 s novým Androidem 5.0 Lollipop

Musíme se vám přiznat, už jsme to prostě nemohli vydržet. Takže jsme vzali LG G3 a nahráli do něj firmware s Androidem 5.0 Lollipop. Podívejte se na video, kde zkoušíme reakce telefonu a představujeme některé novinky operačního systému.

LG si tentokrát pospíšilo a vydalo aktualizaci s Androidem Lollipop mezi prvními. Zatím sice jen pro model G3 a jen v Polsku, ale i to se počítá. Nová ROM je volně ke stažení na webu a nahrát do telefonu si ji může každý trochu zkušenější uživatel. Pokud vám unikl náš starší článek s návodem, jak na to, najdete ho ZDE.

Za sebe mohu říct, že jsem s aktualizací velmi spokojen. Reakce telefonu jsou nyní bleskurychlé, o lagování nemůže být ani řeč. Potěší i některé softwarové novinky, jako třeba přepracované notifikace a pozoruji i o něco lepší výdrž na baterii než u verze 4.4.2 KitKat. Chystané aktualizace jsou navíc příslibem, že chod systému se ještě o něco vylepší.

Pokud jste Android 5.0 do vašeho LG G3 již nahráli, neváhejte se s námi podělit o vaše dojmy z nového systému. Kdo přechod stále zvažuje, měl by se podívat na přiložené video, rozhodování mu může usnadnit.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  1. Mě to jako rychlik nepříjde. Antutu a GFXbench se načítají na tom videu až moc dlouho a ostatní appky asi na tom nebudou líp.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře