Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Test kvality smartphonů značky Oppo je nemilosrdný!

VIDEO: Test kvality smartphonů značky Oppo je nemilosrdný!

Tzv. crash testů nejrůznějších smartphonů se na internetu dennodenně objevují hromady. Ačkoliv jsou tyto testy velmi zábavné, jen málokterý z nich nám prozradí, jak se to skutečně má s daným zařízením. To skutečný crash test přímo z továrny výrobce je docela jiný. 

Crash testy výrobců jsou zaměřeny přímo na běžné krizové situace, jako je možné ohýbání smartphonů v zadní kapse při sezení, nebo jejich poničení při dopadu na zem. Tyto zátěžové testy jsou navíc koncipovány tak, že se u jednotlivých zařízení i několikrát za sebou opakují, aby byl co nejvíce potlačený vliv náhody. Výsledky crash testů výrobců by tedy měly reflektovat skutečný stav věcí a uživateli prozrazovat, na co jejich smartphone připravený.

Přesně takový crash test v nedávné době zachytili zaměstnanci společnosti Oppo. Zajímavé je, že tento test si nebere žádné servítky, takže v něm smartphone trpí pomalu stejně, jako některá zařízení při crash testu populárních YouTuberů. Podívejte se sami:

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře