Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Annie Baby Monitor přemění iPhony na dětskou chůvičku

Aplikace Annie Baby Monitor přemění iPhony na dětskou chůvičku

Spolehlivý elektronický dozor nad svým dítětem vyrobíte snadno. Stačí použít dva iPhony a aplikaci Annie Baby Monitor. Dětská chůvička od českého studia Master Internet funguje i na vzdálenost stovek metrů.

Brněnští vývojáři představili šikovnou aplikaci Annie Baby Monitor. Stačí ji nainstalovat do iPhonu, iPadu nebo hodinek Watch, spárovat s druhým zařízením a vznikne chůvička – nejlepší spojenec každého rodiče, který nechce chodit každou chvilku kontrolovat, jestli jeho dítě v pořádku spí. Pomocí šikovné aplikace můžete sledovat až čtyři děti z neomezeného počtu rodičovských jednotek. Díky WiFi a podpoře mobilního internetu chůva funguje i na vzdálenost stovek metrů.

První aplikace brněnských vývojářů je zatím lokalizována pro anglicky mluvící trh, ale v Masteru chtějí, aby v dalších verzích kromě jiných jazyků uměla i česky. Třicetiminutovou trial verzi ale můžete vyzkoušet i vy.

Provozovatel datových center Master Internet se na pole mobilních aplikací pustil loni v létě. Vývojový tým pod značkou MasterApp Solutions tehdy začínal s pěti zaměstnanci. Dnes již početný tým sedí v několika kancelářích a kromě nových verzí dětské chůvičky pracuje i na dalších projektech.

[appbox appstore id944269894]

Screen_iPhone5_1_notext Screen_iPhone5_3_notext

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře