Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Tak se na Galaxy Note 4 hraje Fruit Ninja opravdovým nožem

VIDEO: Tak se na Galaxy Note 4 hraje Fruit Ninja opravdovým nožem

Před měsícem namazal Xperii Z3 lískooříškovou Nutellou, aby vyzkoušel, co telefon všechno snese. Nyní vzal pro změnu do ruky nůž a na Samsungu Galaxy Note 4 si zahrál populární hru Fruit Ninja. Jak se zdá, mladý youtuber ze Švédska se nezastaví před ničím.

Není přitom bez zajímavosti, že na konci bizarního a naprosto zbytečného experimentu, nebyl na 5,7palcové obrazovce Galaxy Note 4 ani škrábaneček. Čepelí nože bylo přitom možné ovládat také senzorová tlačítka.

Galaxy Note 4 je aktuálně nejlepším phabletem na trhu. Přístroj má velký displej s ultravysokým rozlišením, výkonný procesor (verze SM-N910S je vybavena čtyřjádrovým Snapdragonem 805, provedení SM-N910C má osmijádrový Exynos 5433) a 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. Kromě prstů může uživatel pro ovládání operačního systému Android využít i dotykové pero S-Pen s řadou na něj navázaných funkcí.

Přerostlý smartphone se začal na našem trhu prodávat za doporučenou cenu 21 499 Kč. Lze ho však sehnat i levněji.

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře