VIDEO: Šílený řidič automobilu za jízdy koukal do počítače a SMSkoval


VIDEO: Šílený řidič automobilu za jízdy koukal do počítače a SMSkoval

I přes stále silnější osvětu si mnozí řidiči neuvědomují, jak nebezpečné je používat telefon za volantem. Někteří navíc jen nepíší SMS, ale zároveň i používají notebook a poslouchají hudbu ze sluchátek. Jednoho takového šílence se  nedávno podařilo natočit na video. Podívejte se!

I když řízení by mělo řidiče zaměstnávat na sto procent, řada z nich u něj dělá všechno možné. Jen to koukání před sebe bývá až na posledním místě.

Jeden z extrémních případů byl před nedávnem zaznamenán ve skotském Aberdeenu. Tamnímu cyklistovi se pomocí kamery připevněné k helmě podařilo natočit řidiče, který se za jízdy střídavě díval do mobilu, na počítač a navíc měl ještě na uších sluchátka.

„Nejenže se nesoustředil na řízení, ale mám pocit, že se duchem nenacházel ani na této planetě,“ uvedl rozčíleně autor videa, který je zapáleným cyklistou.

Zdroj: Mashable

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.