Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Samsung Galaxy S6 se asi objevil v návodu na nastavení My...

VIDEO: Samsung Galaxy S6 se asi objevil v návodu na nastavení My KNOX

Na konci roku jsme vám přinesli fotografie, které měly zobrazovat nový model vlajkové lodi Samsungu. Před několika hodinami se však na oficiálním blogu této firmy objevilo zcela nenápadné video zobrazující velmi zajímavé a především dosud nepředstavené luxusní zařízení, které by mohlo dost dobře být právě Galaxy S6.

Zmiňované video, které můžete shlédnout níže, ukazuje způsob, jakým si můžete nastavit aplikaci My KNOX. Zařízení v něm představené má velmi tenké boční rámečky a navíc se tváří, že jeho tělo by mohlo být z kovu. Bohužel jistotu, že se opravdu koukáme na nový Samsung Galaxy S6, stále nemáme.

Kdyby se však tyto spekulace nakonec potvrdily, byli bychom velmi rádi. První údajné fotografie nového Samsungu Galaxy S6 ukazovaly velmi nezajímavé smartphony, které navíc vypadaly velmi podobně jako propadák Galaxy S5, kvůli němuž nám Samsung slíbil, že se při navrhování vrátí k rýsovacím prknům a navrhne zcela nové zařízení. A co si myslíte vy? Koupili byste si novou vlajkovou loď Samsungu, kdyby vypadala jako smartphone níže?

https://www.youtube.com/watch?v=kAl7FAX_-78

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře