Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Samsung Galaxy S III nečekaně explodoval a začal hořet

VIDEO: Samsung Galaxy S III nečekaně explodoval a začal hořet

Exploze mobilních telefonů nejsou ničím neobvyklým. Minulý rok jsme psali hned o několika případech. Některé měly šťastný konec, jiné skončily tragicky. Šťastně skončil i nedávný incident v Thajsku. Podívejte se na okamžik, kdy z mobilního telefonu začnou šlehat plameny.

Jeden ze zaměstnanců thajské banky Krung měl štěstí v neštěstí. Jeho mobilní telefon Galaxy S III z ničeho zasyčel a změnil se v hořící pochodeň. Jak lze vidět na videu, nikomu se naštěstí nic nestalo – smartphone byl odložený v poličce a u přepážky zrovna nikdo nestál. Kdyby se však v inkriminovaný okamžik nacházel v kapse kalhot svého majitele, ten by zřejmě utrpěl velké popáleniny.

Zatím se nepodařilo zjistit, co bylo příčinou vznětí Galaxy S III. Možná byla na vině neoriginální baterie, anebo třeba také ne. Kdo ví. Společnost Samsung se dosud k incidentu nevyjádřila.

2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře