Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyHTC spojuje síly s Under Armour: budou společně vyvíjet fitness zařízení

HTC spojuje síly s Under Armour: budou společně vyvíjet fitness zařízení

Společnosti HTC a Under Armour uzavřely strategické partnerství a budou společně pracovat na výrobě fitness zařízení. Tchajwanský výrobce připravuje řadu produktů, které budou plně kompatibilní s UA Record, nejnovějším přírůstkem k Under Armour Connected Fitness, jež je světově největší fitness sítí. Under Armour svou novou aplikaci a webovou stránku spustil v rámci letošního ročníku veletrhu CES.

„Inovace v mobilním odvětví lidem zcela změnily způsob života, všichni jsme nyní silněji spojeni se světem. Teď chceme lidem pomoci, aby na sobě mohli efektivně pracovat a dosáhnout svých cílů. Díky partnerství se společností Under Armour, která patří k nejzajímavějším na trhu s příslušenstvím pro atlety, můžeme udělat první krok v cestě za vytvořením takových fitness produktů a služeb, kterým se žádná jiná značka nemůže rovnat,“ říká ředitel HTC Peter Chou.

Tým designerů, sportovních vědců a atletů v Under Armour úzce spolupracuje s oddělením HTC Connected Products a s designovým a technickým týmem. „V našem případě se jedná o novou zajímavou výzvu,“ dodává Peter Chou. „Chceme, aby naše produkty splnily očekávání každého jednotlivce. Nadšenců, kteří se připravují na další půlmaraton, i profesionálů s velkým realizačním týmem. Žádná firma dosud nebyla schopna dodat takovou úroveň podpory a my cítíme, že máme skvělou možnost tento trh nakopnout.“

under-armour-htc-set-to-develop-fitness-appZdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře