Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Samsung Galaxy Note5 a Nokia 3310 byly shozeny z výšky 275...

VIDEO: Samsung Galaxy Note5 a Nokia 3310 byly shozeny z výšky 275 metrů, přežily?

Crash testy smartphonů se dělí na dvě skupiny. V první najdeme seriózní videa zachycující zcela běžné nehody smartphonů, například pády z výšky několika desítek centimetrů. V té druhé potom zábavná videa, která běžné nehody vyšroubují ad absurdum. 

To se stalo i v případě nejnovějšího crash testu YouTubeového kanálu unlockreview.com. Testující v něm připevnili smartphone Samsung Galaxy Note5 k létajícímu dronu, vylétli s ním do výšky 900 stop (přibližně 275 metrů) a poté ho pustili na zem. Co se s ním stalo?

Smartphone z pevného hliníku a skla samozřejmě utržil nevratné poškození, kvůli němuž testující smartphone ani nespustili.

Nyní si možná pod vousy brbláte, že v dnešní době telefony nic nevydrží, na což testující nejspíše mysleli taky. A tak k testu nakonec povolali i legendární Nokii 3310, která je opředená mýty a legendami. Vydrží prý totiž úplně vše. A nebo ne? Odpověď najdete ve videu níže.

Jak se vám tento typ crash testů líbí?

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře