Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVIDEO: První trailer ke kontroverznímu dokumentu Steve Jobs: The Man In The...

VIDEO: První trailer ke kontroverznímu dokumentu Steve Jobs: The Man In The Machine je na světě

Premiéru by měl mít film režiséra Alexe Gibneye začátkem září, už nyní ale byla zveřejněna první ukázka. Na rozdíl od jiných dokumentů snímek Steve Jobs: The Man In The Machine poukazuje na negativní stránky osobnosti Steva Jobse.

Kromě traileru distribuční společnost Magnolia Pictures v minulých dnech uveřejnila také první plakát. Podle informací v něm uvedených se dokument, na který diváci i kritici čekají s velkým očekáváním, dostane ve Spojených státech do vybraných kin 4. září.

Snímek Steve Jobs: The Man in the Machine  si odbyl premiéru v březnu tohoto roku na konferenci SXSW Interactive a od výkonných představitelů Applu nezískal dobré kritiky. Třeba takový Eddy Cue, viceprezident pro internetový software a služby, z něj byl velmi zklamán.

Na Twitteru po zhlédnutí filmu uvedl, že nezachycuje Jobse tak, jak jej osobně znal, ale namísto toho prý jednoho ze zakladatelů Applu vědomě vykresluje jako škodolibého a zlého člověka.

Zdroj: 9to5mac

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře