Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyTwerking Butt: Sexy hračka pro muže, která se ovládá smartphonem

Twerking Butt: Sexy hračka pro muže, která se ovládá smartphonem

Pakliže trpíte nedostatkem představivosti, nebo byste své milostné hrátky rádi ozvláštnili, máme pro vás řešení. Jmenuje se Twerking Butt a jedná se o natolik sofistikované zařízení, že ani nebudete potřebovat opravdovou přítelkyni.

Twerking Butt prý vznikala dlouhé 4 roky. Během nich se vývojářům podařilo vytvořit zařízení ve tvaru pozadí něžného pohlaví a to včetně materiálu, který dokáže věrně simulovat dotek lidské kůže. Zadnice navíc dokáže vibrovat a to v několika různých režimech, které lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace.

Twerking Butt je navíc dodávána s brýlemi pro virtuální realitu, s nimiž dokáže synchronizovat své pohyby. To znamená jediné – jakmile se jednou dostanete do jiné dimenze, už se vám z ní nebude chtít zpět. Alespoň podle vývojářů Twerking Butt, kteří dodávají, že toto zařízení dokáže spolupracovat s platformou Android a iOS.

Extra věrné pozadí je dostupné ve dvou provedeních – classic a deluxe. Cena za klasickou verzi byla stanovená na 499 dolarů, cena za deluxe verzi potom na 799 dolarů. Obě tyto verze obsahují i vzpomínané VR brýle.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře