VIDEO: Podívejte se na BlackBerry Priv s čistým Androidem a praktickou klávesnicí


VIDEO: Podívejte se na BlackBerry Priv s čistým Androidem a praktickou klávesnicí

BlackBerry Priv se už od dob, kdy se o něm šuškalo jako o „BlackBerry Venice“ jeví jako velmi zajímavý manažerský smartphone. Přitom platí, že čím více se o něm dozvídáme, tím je toto zařízení zajímavější.

Nyní již víme, že BlackBerry Priv, jehož modelové označení je zkratkou pro slovo „privacy“, bude pohánět šestijádrový čipset Snapdragon 808. Dále se můžeme těšit na 3 GB paměti RAM, vysouvací mechanickou QWERTY klávesnici umístěnou pod zahnutým Quad HD displejem a 18Mpx zadní fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. Nakonec je přislíben také slot pro microSD karty a pro společnost BlackBerry silně netradiční operační systém Android.

Android by v tomto případě měl být bez jakékoliv softwarové nadstavby a dokonce by se měl vyvarovat jakýchkoliv předinstalovaných aplikací vyjma bezpečnostní aplikace od BlackBerry.

Právě „čistý“ Android a patentovaná vysouvací klávesnice jsou přitom hlavním námětem prvního oficiálního videa tohoto smartphonu. Pokud vás BlackBerry Priv, jehož cena se bude pohybovat okolo 15 000 korun, zaujal, rozhodně doporučujeme shlédnout:

Zdroj: Phone Arena

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.